15 травня у філії «Кременецька лінгвістична гімназія» відбулася військово-спортивна гра «Хоробрі серця» за участю напрямку «Зміцнення здоровʼя та профілактика захворювань» Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Захід присвятили вшануванню памʼяті загиблих захисників і захисниць України та світлій памʼяті Героя України Сергія Лі.
На станції «Здоровʼя» команди класів виконували завдання за віком: складали пазли зі словами про здоровий спосіб життя, грали в «Корисно — шкідливо», «Міф чи правда» та інші активності. Атмосфера була щира, патріотична й дружня.